K. JAVORČÍKOVÁ: RAZIE U SUDCOV PODOZRIVÝCH Z THREEMY PREBEHLI NESKORO

| expres.sk | 29/01/2020 |

Elitní policajti z NAKA dnes prehľadávali domy sudcov z Kočnerovej Threemy. Razie boli u sudkyne Moniky Jankovskej a jej sestry Andrei Haitovej, u bývalého sudcu Vladimíra Sklenku, aj podnikateľa Norberta Bödöra. Sudkyňa Denisa Cviková dostala od Súdnej rady polročnú nútenú stopku… Dôvera v právny štát sa na Slovensku prepadla na historické minimum. Justícii neverí až 72 % obyvateľov tejto krajiny a Súdna rada nevie už od minulého roka zvoliť nového predsedu Najvyššieho súdu.

Čo s tým? Ako sa Súdna rada vysporiada s nedôveryhodnými a podozrivými sudcami? Braňo Závodský sa rozprával s emeritnou sudkyňou a zástupkyňou sudcovskej iniciatívy Za otvorenú justíciu Katarínou Javorčíkovou.

 

//www.expres.sk/210253/k-javorcikova-razie-u-sudcov-podozrivych-z-threemy-prebehli-neskoro/

Leave your comments

0
terms and condition.

Comments (3)

 • Guest (Dalibor Kotacka)

  Čo s tým ??? NIČ !!! 3 sudkyne Krajského súdu drzo a nehanebne KLAMALI v Uzneseni k odvolaniu v prípade protizákonnej deportácie slov. občana z USA pochybením slovenských politikov a zničili tým akúkoľvek šancu na ospravedlnenie od tohoto gestapácko - eštebáckeho rezimu !!! Fajn , ale aj pre mňa sa tento štát stal totálnym hovnom !!

 • Guest (Mgr.Eva Poliakova)

  V mojom prípade sudcovia senátu KS B.Bystrica priamo neklamali , ale sa stotožnili s klamstvami advokátky protistrany , hoci jej klamstvo bolo evidentné a na papieri preukázateľné .
  V podstate mala byť žaloba proti mne bezpredmetná , ale platiť som musela ja !!
  To ako môže byť rozsudok Krajs. súdu po takejto " chybe " právoplatný ??? Škoda , že na dovolanie treba právnika v tak ľahko preukázateľnej veci , to by nebol žiadny finančný efekt a princípy veru tu nikoho nezaujímajú...
  Človeku tu už rozum zastáva a keby som už nebola v pokročilom veku , už-aj opustím tento štát !!

 • Guest (capcara ondrej)

  Tak, tak, keby som bol aj ja mladší tak sa na takúto republiku vyseriem,kde nie je vymožiteľnosť práva. Posúďte sami.

  Bol som manželmi JUDr. Iveta Dreisigová a JUDr. Pavol Dreisig, bývalý poradca na Ústavnom súde SR, krivo obvinený z nebezpečného vyhrážania sa so zbraňou ( drevené hrable).
  Samosudca Okresného súdu Košice-okolie JUDr. Peter Mén, dobre vedel, že manželia Dreisigovci hrubo klamali vo svojich výpovediach, dobre vedel, že som vetu ,, taku ti prijebem, že stadiaľto budete utekať som na JUDr. Dreisigovú nevyriekol“ pretože ma filmovala a na otázku sudcu JUDr. Ména či ma nahrávku, mu Dreisigová odpovedala, že ju vymazala, napriek tomu sudca JUDr. Mén rozhodol, že to postupuje na priestupkové konanie. Sudca JUDr. Mén , podľa môjho názoru nekonal v súlade zo zákonom a podržal kolegiálne so súkmeňovcami! Rozsudok 3T 169/2015
  Na priestupkovom konanie zastavili, pretože manželia Dreisigovci nemali doličnú videonahrávku, pretože ako vysokoškolsky vzdelaní v odbore právo a s 30 ročnou praxou dali na radu prokurátorky Krajskej prokuratúry Košice-okolie JUDr. Gogovej, aby videonahrávku nepoužili pri vyšetrovaní, pretože na nahrávke nie je nič, čo by nasvedčovalo tomu, že som spáchal trestný čin, ktorý opísali v trestnom podaní na moju osobu, za ktorý som bol súdený ale neodsúdený!
  Preto som sa rozhodol, že požiadam GPSR o predbežné prerokovanie nároku v zmysle ust. § 15 ods.1 zákona č.514/2003 Z.z o zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone verejnej moci a zmene niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
  Dňa 14.1.2019 mi prišiel prípis č.VI/4 Gc 148/18/1000-7 zo dňa 02.01.2019, v ktorom mi skorumpovaná klientelizmom JUDr. Diana Lauková napísala ,, NEDOSTANETE ŽIADNE ODŠKODNENIE“
  Preto som sa obrátil na advokáta. Advokát napísal žalobu o náhradu škody a to 22.01.2019, ktorú poslal na Okresaný súd KOšice-okolie!
  Moja vec bola pridelená sudkyni JUDr. Eva Kerecmanová pod č.7C/7/2019.
  Do dňa 12.11.2019 táto sudkyňa vo veci nekonala, preto som napísal prostredníctvom advokáta
  URGENCIU a to 12.11.2019
  Do dnešného dňa tj. 04.02.2020 som nedostal žiadnu odpoveď. Po konzultácii s advokátom,, trval som na sťažnosti na prieťahy v konaní“ som dal na advokáta, ktorý ma zatiaľ od podania sťažnosti odhovoril. Je nehoráznosťou, že p.Javorčíková si po toľkých rokoch v justícii sype popol na hlavu a plače nad tým ako nemohla voči skorumpovaným sudcom konať!!! VÝHOVORKY!!
  Takto pracuje súdnictvo na Slovensku. Dúfam, že po voľbách sa to radikálne zmení a to pričinením JUDr. Harabina ,, Bič NA JUSTÍCIU“
  Práci Česť

You are here: Home Documents Slovenské kategórie Dokumenty Externé K. JAVORČÍKOVÁ: RAZIE U SUDCOV PODOZRIVÝCH Z THREEMY PREBEHLI NESKORO

Contact


e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Our partners