Leave your comments

0
terms and condition.

Comments (3)

 • Guest (Dalibor Kotacka)

  Radšej sudkyñu z Threemy ako toho pokrytca , ktory v mene Slovenska neurobil nič pre Slováka v Štrasburgu !! Eštežečo , popálit sa a povedat niečo proti USA , hoci išlo o porušenie mojich ludskych práv reprezentantom SR v USA , Martinom Bútorom . Budem to opakovat až do smrti , dúfam , že Bútora zgebne skôr ...ako ja , človek psychicky deptany tymto judášskym režimom už 20 rokov !!!
  No a Šikuta ?? Taky , podla navrhovatela skúseny a šikovny sudca sa mohol v Štrasburgu aspoñ zaoberat mojou vecou , ale je lahšie vyhlásit , že rozbitím mojej rodiny "neboli porušené "" žiadne ludské práva ?!?!
  Taktiež , trochu charakteru by nezaškodilo mat na odpoved , ked si ja najdem čas napísat stažnost do Súdnej Rady a nič ...
  Občan= fekálie , všakže panstvo ??

 • Guest (Hely)

  In reply to: Dalibor Kotacka

  Ale človeče, ľaľa, zase tu píšeš od Havla k Pavlovi? Zase ťa to pochytilo??! Zase?!!!!!! Nenadávaj tu!!!!! Kotačko, ja by som ti také pokuty dala za takéto urážania, joj to by bolo peňez!!!

 • Guest (Dalibor Kotacka)

  In reply to: Hely
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1