Leave your comments

0
terms and condition.

Comments (3)

 • Guest (Dalibor Kotacka)

  Nuž veru , sudcovia sa do súdenia kolegov naozaj nehrnú !!
  Podal som žalobu Okr. súdu Blava 1 na 4 sudcov Okr. súdu B.Bystrica vo februári 2017 !! Jedinou známkou života v tomto prípade bolo a je , že na moju otázku čo sa deje , mi bolo Emailom oznámené , že súd "overuje" môj nárok na oslobodenie od súdnych poplatkov . Do republiky som bol privlečený z holým zadkom v r. 2000 a teraz žijem z penzie v sume 214 eur !!
  Asi to musí byť zložité , ak nevedia moju finančnú situáciu skontrolovať a posúdiť za viac ako 2 roky !!!
  Obidve strany vieme , že je v tom niečo úplne iné a to je neschopnosť a neochota sudcov vziať na seba zodpovednosť za svoje protizákonné činy !!
  Sudkyňa OS Brezno ma vzala do väzby , lebo som údajne spáchal v USA trestný čin , bol som odsúdený v r. 1985 za opustenie republiky a mohol by som teda UJSŤ...Skutočne brilantné rozmýšľanie sudkyne , akoby odkojenej bývalým gestapácko-ešte-
  báckym režimom . Táto sudkyňa medzitým postúpila na Krajský súd B.Bystrica ...
  Moje odvolanie (už z basy a bez právnika ) riešili 3 sudcovia na čele so sudcom Babjakom , ktorí s odôvodnením väzby všetci súhlasili a ponechali ma vo väzbe 53 dní , včetne 23 dní trvajúcej protestnej hladovky !! Bolo sa treba len trochu zamyslieť , aký nezmysel sa stal dôvodom na väzbu , v žiadnom demokratickom a právnom štáte by to sudcom neprešlo , ale v Slovakistane ÁNO !!! Prepustený som bol preto , že "slovutní" psychiatri Slovakistanu ma vzhladom na hladovku prehlásili za neprícetnú osobu a za vyšetrenie si vyúčtovali majland !! Nuž , nedajte takému chrapúňovi po hube , keď ho stretnete na ulici !!!!
  To bolo v roku 2011 a radšej som aj vo svojom vysokom veku emigroval , aby som nemusel dýchať vzduch v tomto dokonale zaprdenom štáte . Prežívam vďaka trochu lepšej penzii svojej manželky . Na súdne pojednávanie (ak sa podarí , nemám advokáta ) určite prídem . Čo myslíte--ľudia z prostredia justície , ako to dopadne ???

 • Guest (Helena)

  In reply to: Dalibor Kotacka

  A čo by si ty chcel môj zlatý, ak ti bola Amerika dobrá zostaň si tam, my sme tu na Slovensku poriadni ľudia, dobre si to vedel, prečo si ty šiel do Ameriky, Trestný poriadok v roku 2000 platil aj tam, to je celosvetové, raz sa vydá príkaz na zatknutie a donesú ťa aj z Marsu, no čo si myslíš, nebudeš súdy poslúchať?! To je tvoja povinnosť! A tu si sa priznal, že máš aj dôchodok manželky a v tlačive si ho tiež mal uviesť, ak jej ho bereš a žiješ z neho a postav sa ak tu píšeš k súdu!!!!!

 • Guest (Dalibor Kotacka)

  In reply to: Helena
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1