Komentujte

0
s podmienkami použitia.
 • Hosť (Palo)

  To bude určite nejaký omyl, veď podľa sudcovskej logiky
  Dôveryhodnosť nie je taká nízka, ako píšu noviny

  Budúca podpredsedníčka Najvyššieho súdu Jarmila Urbancová si nemyslí, že so slovenskou justíciou je to až také zlé. „Sme sudcovia, pre mňa sú dôležité dôkazy. Dôkazom pre mňa je obrovský nápad [počet podaní na súd - pozn.]. Pokiaľ by občania justícii nedôverovali, nemá logiku, aby zahŕňali súdy takým kvantom nápadu", hovorí.
  Zdroj:
  http://fairplay.blog.sme.sk/c/329549/Myslienkovy-svet-top-slovenskych-sudcov-5-citatov-zo-Sudnej-rady.html
  či?

 • Hosť (jarda)

  Hmmm, a ako je to s advokaciou?

  Služobníci mafie sú podaktorí?

  SAK nemá elektronickú podatelňu a zásadne nerieši kriminalitu advokátov, a ani neodpovie!

  Podaktorí advokáti vydierajú klientov namiesto toho, aby pomáhali obetiam podvodov klientov, takže parazitujú na podvodoch klientov na úkor ich obetí, viď trebárs ZFP... a aj sa niekto vtrepe do postele majitelovej milenky, získa na základe sexualharašmentu generálne zastupenie a prenásleduje obete, a aj mňa?

  Takže aj v SAK sú sociopati a psychopati, a SAK je to šuvix, platia členké, nie? A že podaktorí kradnú a smilnia a podporujú mafiu - no a čo?

 • Hosť (ZFP CZ)

  Mame tu problem. Nasi majitele jsou podvodnici a podnikaji podvodne nejen v II piliri na Slovensku a u nas v CR, ale provozuji i prostituci a kuplirstvi i s vasimi advokaty. A napadaji ty spolupracovniky, kteri o tom vi a informuji ostatni, a maji infirmace od nas, od predstavenstva ZFP.
  Odkud si myslite, ze je epidemie syfilisu na Breclavsku? A proc jdou soudne proti vasim podvedenym licencovanym nasim spolupracovnikum? A s vasimi advokaty z MPH? Prachy nesmrdi nikomu. U nas ty parazity likvidujeme. I vy si dejte urednickou vladu a likvidujte organizovanou kriminalitu.

 • Hosť (mária laufová)

  Dobrý deň,prosím podrobnú o informáciu o aký výskum išlo pri aprílovom prieskume agentúry Fokus ,akým spôsobom a technikou bol realizovaný.Ako boli vyberaní respondenti,aké otázky im boli kladené.Či mali respondenti osobné,alebo sprostredkované skúsenosti so súdnictvom,či boli úspešní,alebo neúspešní účastníci konkrétnych súdnych konaní,alebo ich známi,rodinní príslušníci....
  Ďakujem. Mária Laufová

 • Hosť (Palo)

  Odpoveď na: mária laufová

  Vážená pani Laufová, ako môžem veriť súdnictvu, keď sudca môže beztrestne aj s vedomím ministerstva spravodlivosti porušovať moje základné práva garantované Ústavou??? Nemám dôvod neveriť, že aj tých 69 percent respondentov malo podobnú skúsenosť. Ak chcete dôkazy (vo forme súdneho rozhodnutia odvolacieho súdu), môžete mi napísať na palo951@centrum.sk ...

 • Hosť (mária laufová)

  Odpoveď na: mária laufová
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1