Komentujte

0
s podmienkami použitia.
 • Hosť

  Zaráža ma, že tí, ktorí chcú prispieť svojim komentárom k diskusii o článku musia zverejniť svoje meno a mailovú adresu. V demokratickej spoločnosti by som to považoval za samozrejmosť. V spoločnosti, kde sa ľudia musia obávať o stratu zamestnania za vyslovenie svojho názoru je to podľa mňa iba spôsob ako zabrániť ľuďom v užívaní ich základného ústavného práva na slobodu slova. Ak by sa dalo prisieť anonymne, mali by ste tam už stovky či tisíce príspevkov. Pritom čitateľ by si vedel spraviť úsudok o príspevku aj s ohľadom na to, či je podpísaný, alebo nie. Môžete nad tým uvažovať?

  Mgr. Ján Hedera

 • Hosť

  Odpoveď na:

  Z tohto Vášho príspevku je cítiť strach. Každý psychológ Vám potvrdí, že jediná forma ako sa zbaviť strachu je prekonať ho. Strach nikdy neobídete. Strach sa dá iba prekonať.
  Nie som právnik, ale som momentálne bez práce, lebo som si povedal svoju pravdu. Ak nedokážete pod svojim menom povedať pravdu, ako môžete (predpokladám, že ste sudca) vydávať rozsudky?

 • Hosť

  Odpoveď na:
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1