Komentujte

0
s podmienkami použitia.

Komentáre (22)

Načítať predchádzajúci komentár
 • Hosť

  Dlho som na túto stránku nič nepísal, lebo som presvedčený, že je to strata času, sťažovať sa na nekvalifikované rozhodnutia. Je úplne zbytočné sa sťažovať na sudcov, prokurátorov, či policajtov. Komu? To nikdy k ničomu a nikomu nepomôže. Toto je systémová chyba a tú nie je možné odstrániť kritikov jej časti. Spomeňme si na Einsteinové slová, keď nám odkázal, že nie je možné riešiť problémy na tej istej úrovní, na ktorej vznikli.

  Systém je nastavený tak, aby toto bolo možné. Títo, ktorí sa tam práve nachádzajú, sú tam preto, lebo tam chceli byť. Lebo im to vyhovuje. A nie je to len preto, lebo oni sú zlí, alebo sprostí. Nikto sa zlým nenarodí. Systém je tak nastavený, aby bolo možné ovládanie jedných druhými, a aby to vyzeralo zákonne. A to je možné len keď je výkonná moc rozhodovania "akože" prenechaná na "nezávislé" súdy, ktoré sú vytvorené samozrejme že závislými sudcami. Z ich pohľadu to vyzerá tak, že je všetko v poriadku a v zmysle zákona a len oni sú oprávnení o tom rozhodnúť, lebo len oni tomu rozumejú. Ale je to presne naopak. Na zvládnutie právnickej fakulty je postačujúcou a nevyhnutnou podmienkou verbálno-lingvistický typ inteligencie. A ten je založený na memorovaní a je zároveň úplne prvým stupienkom v hierarchii inteligencií. Neobsahuje v sebe iné stupne, keďže je úplne prvým schodíkom.Všetky ostatné sú nad ním a majú v sebe zahrnuté aj tie nižšie.
  Tak oni niky nemôžu vidieť to, čo im skrátka nie je dané vidieť. Je to akoby sme hovorili cudzími jazykmi. Je teda normálne sa hnevať na niekoho za to, že vám nerozumie?

  Majú strach, tak ako aj ostatní ľudia. A možno ešte väčší, lebo skutočne nič praktické a logické im ich "vedenie" neponúka. Boja sa, že to ľudia spozorujú a vyjdú do ulíc tak, ako v Egypte.
  Jedine na čo sa môžu spoliehať je to,že ostatní majú väčší strach ako oni. Takže sloboda sa rodí teraz v uliciach tak, ako v Egypte, Jemene, Alžírsku a inde.

 • Hosť

  Už som na túto stránku kedysi prispieval a akosi stále nerozumiem, prečo sa všakovakým spôsobom obchádzajú základné práva ľudí. Pripadá mi to akoby sa skutočne niekto zahrával s trpezlivosťou ľudí. Kedysi som na jednom z pojednávaní uviedol, že nie som zo železa a teraz by som to posunul do roviny, že národ nie je zo železa, alebo?
  Na margo pravdy existujú rôzne múdrosti, nechcem pôsobiť dôležito a bližšie ich interpretovať, kto má záujem nech si ich naštuduje a dobré by bolo aj trocha rešpektu aspoň k nim. Iba jedno uvediem, že pravda je len jedna a nedá sa ututlať. Môžete sa s ňou hrať dočasu ako deti na pieskovisku, ale nastálo to nejde.
  Myslím si, že je viac ako potrebné uvedomenie vo všeobecnosti a Justícia by mala a má ísť príkladom. Ak sa pozrieme okolo nie je to tak. Jediný aspekt, ktorý doteraz badám a ktorý znamenite funguje v problematike je aspekt psychológie a ostatné, ktoré by mali byť prvoradé sú formálne.
  Vďaka.

 • Hosť

  Vytvorme tieňovú vládu z poškodených občanov.....
  Poďme do ulíc a ukážme koľko je poškodených občanov.....
  Ale vy by ste tu len kecali z postele alebo od stola....
  Bojujte aspoň tým, že pridite a stretávajme sa, oni sa tiež tajne stretávajú a kujú pikle.....
  My sa stretávajme otvorene a ukážme našu silu v počtoch nahnevaných občanov, potom sa nájde spôsob ako ďalej, ale len tu také vypisovanie.....
  www.koloseo.info

 • Hosť

  Odpoveď na:

  Rad by som aj ja prišiel na stretnutie, kde sa diskutuje aj o tomto probléme, akým je korupcia v justícii a ako je možné proti tomu zasiahnúť. Môžete mi napísať miesto a čas?

 • Hosť

  Na stránke www.koloseo.info je oficiálna pozvánka na stretnutie poškodených občanov a verejnej diskusie o korupcii a vymožiteľnosti práva v intenciách Rady Európy - Výchova k demokratickému občianstvu. Najbližšie stretnutie je 24.februára 2011 v priestoroch kultúrneho domu Karlovej Vsi v Bratislave na Molecovej ul. 2 v malej sále. Budeme radi, keď prídete a zapojíte sa aj do občianskej komisie dohľadu nad spravodlivosťou, radi si vypočujeme váš príbeh a ak dospejeme spoločne k záveru, že došlo ku korupcii na súdoch, uverejníme sudcu na stĺpe hanby, viď www.koloseo.info. Tiež uvítame keď váš príbeh uverejníte na diskusnom fóre tejto webovej stránky. A budeme aj radi, keď nám vašu účasť potvrdíte e-mailom, nakoľko k dispozícii je len 40 miest na sedenie a záujem je veľký.

 • Hosť

  Odpoveď na:
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1