Rozhovor

V najnovšom čísle časopisu DE IURE č. 3/2017 poskytla rozhovor sudkyňa Najvyššieho súdu Slovenskej republiky a hovorkyňa ZOJ Elena Berthotyová.

http://www.nssr.gov.sk/data/files/1800_de_iure_032017.pdf

Komentujte

0
s podmienkami použitia.
  • Hosť (Dalibor Kotacka)

    Prípady, za ktorymi treba vidiet aj "osud človeka" sa možno stávajú vo sférach, kde nie je zainteresovany štát. Ten isty súd, ktory uznal, že všetko, čo urobil Martin Bútora a jeho komplici na MZVSR (v mojom prípade protizákonnej deportácie z USA na Slovensko ) bola LOŽ, teraz po 4 rokoch skonštatoval, že MZVSR a Martin Butora sa "nemusia" ospravedlnit za svoje klamstvá v prospech američanov, lebo som v novej žalobe nežiadal v "petite" o ospravedlnenie, ale som to len v texte žaloby spomenul akoby mimochodom.
    Na svoju žalobu proti SR, v ktorej figurovalo USA , som si nemohol dovolit právnika a tak som nedostal právnickú radu. Naivne som si myslel, že silné argumenty a dôkazovy materiál postačia na to, že súdom preukázani podvodníci na vysokych štátnych postoch majú charakter a aspoñ nejakú čest !! Mylil som sa, lebo som stavil na tú dost často spomínanú LUDSKOST !!
    Tá neexistuje, existuje len "hard business"!! Dobre padnú Vaše slová, p. sudkyña Berthotyová, ale ktovie, ako by ste sa zachovali v mojom prípade. Budem sa snažit prípad posunút na Najvyšší súd a potom na Ústavny súd, už len kvôli princípom,
    pretože KLAMSTVÁ Martina Bútoru a jeho komplicov sú mi pripisované ako moja duševná choroba a som všemocne tlačeny do ústavu na vynútenú liečbu.!! Aké ludské !! Mimochodom, vo svojom živote (a mám 69) som zažil všetko, len nie LUDSKOST !!

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Dokumenty Externé Rozhovor

Kontakt

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Naši partneri