Komentujte

0
s podmienkami použitia.

Komentáre (40)

Načítať predchádzajúci komentár
 • Hosť

  Odpoveď na: Hosť

  JUDr. Paluda, namiesto nariekania berte náš dialóg ako argumentačný trénig pred stretom s vašimi odporcami z justičnej obce. Tí vás nebudú šetriť vôbec, nie ako my, čo poukazujeme len na niektoré javy. A pokiaľ hovoríte o tom, že vám boli upreté "mnohé a nielen sudcovské, ale aj ľudské práva", tak vedzte, že to nie je nič oproti tomu, čo spôsobujú sudcovia všetkých súdov SR (vrátane členov a sympatizantov ZOJ) občanom. To utrpenie, poníženie, bezmocnosť, bezradnosť... sa tu nedá ani opísať. Radšej klopte zrak... Trošku pokory by vám neuškodilo!

 • Hosť

  Pán Vojtech, myslím si že argumentovať nejakým zákonom prijatým za éry najväčšieho zločinu v slovenských dejinách a garnitúrou, ktorá sa dostala k moci preukázaným sfalšovaním volieb je naozaj chabé. Nové režimy predsa vždy zavrhujú tie staré, tak to je už od pradávna a aj pri kríze rímskej ríše boli prenasledovaní tí, ktorí uctievali modly, ktoré boli pred sto rokmi štátnym náboženstvom a tými, ktorí boli predtým pohanmi prenasledovaní a aj tento fakt sám o sebe nič nehovorí o podstate oboch porovnávaných systémov, ide len o nutné zavrhovanie starej ideológie protichodnej tej novej, ako to bolo s pohanstvom a kresťanstvom, napriek tomu, že si v mnohom boli podobné; za socializmu existovala hromadná protekcia, bez členstva v strane ste na dôležitý post sa nedostali, ale aj dnes to nie je inak, akurát teraz bez grošov a kontaktov sa ani len policajtom nestanete. Vtedy bola korupcia, ale aj dnes je, ba aj väčšia, vtedy bola nespravodlivosť, nespravodlivo odsúdení ľudia atď, ale aj dnes tých nespravodlivých rozhodnutí je viac než je zdravé. Áno, viem, každého vás teraz napadá ten "svätý" argument; ale predsa nebola demokracia, neboli slobodné voľby! Áno, nebola demokracia. Ale čo je teraz? Tak začneme od začiatku. Viete čo demokracia v preklade znamená? Vláda ľudu. Vláda ĽUDU. A čo to znamená; že nie vrchnosť a nejaká privilegovaná skupina, ako v socializme komunisti, ale ľud rozhoduje o otázkach verejného záujmu, ľud rozhoduje o osude krajiny.

 • Hosť

  A teraz druhý pojem; zastupiteľská demokracia... ľud si vyberá zástupcov, ktorí za neho rozhodujú o týchto veciach, no pretože, bohužiaľ, ľud je príliš hlúpi a "nekvalifikovaný" na to, aby mohol rozhodovať o svojom osude, o svojej krajine, namiesto toho sa tejto úlohe podujme úzka skupina ľudí, ktorí sú chránení imunitou ako samozrejme svätí, neomylní ľudia, vraj aby nedošlo k ich manipulovateľnosti, vydierateľnosti. Bohužiaľ ale ľudská povaha je už taká, že za chvíľu si začne ten zástupca, omámený absolútnou mocou nad našimi osudmi myslieť, že je niečo viac. A v podstate má aj pravdu. On, privilegovaní svojou imunitou ako "ochrany" začne si kompenzovať svoju dlhú námahu cesty na tento post malými krádežmi cez privilegovanie svojich firmičiek, cez niake tie tendre a zrazu zistí, že celá verejnosť si to necháva nejakým čudným spôsobom prechádzať a akoby to tolerovala. A v tom okamihu ho napadne; Aha! ja som predsa nepostihnuteľní. A oni tam dole, im to moje kradnutie vôbec nevadí! A aj keby, ešte stále mám štyri roky funkčné obdobie, a za ten čas so všetkými tými peniazmi budem môcť podplatiť komisárov, nastrčiť tam mojich ľudí a tí výsledky volieb upravia podľa môjho vkusu... Len aby opozícia nezískala niakymi špinavými cestami ešte viac peňazí, a oni voľby zmanipulovali proti mne. Sakra, tie svine! Ale pôjdem na to inteligentne. Potichučky si ich ľudí podplatím a skôr či neskôr pochopia, že bude pre nich lepšie, keď budeme priateľmi než keď zostaneme v nepriateľstve. Ale mne to bude vyhovovať, aspoň budem mať spoľahlivé bábky na ovládanie celého štátu keď sa čoskoro vytratím do ústrania. A moje impérium mi vďaka poslaneckej imunite nebude môcť nikto ohroziť. na druhej strane zase, aj ja musím poslúchať Radu nášho spolku osvietených...
  Je podľa vás TOTO demokracia???
  Len zhruba som asi načrtol proces postupného spervertovania zastupiteľskej "demokracie" do parlamentnej totality a zločinnej oligarchie, ide mi len o to, že vďaka imunite a neexistencii občianskej kontroly sa VŽDY činnosťou času zastupiteľská demokracia spervertuje do prefíkanej totality (okrem iného, rovnako to platí aj v prípade dnešnej justície, takže podporujem iniciatívu ZOJ o zrušenie sudcovskej imunity, pokiaľ som to dobre pochopil)

 • Hosť

  Odpoveď na:
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1