Komentujte

0
s podmienkami použitia.

Komentáre (16)

Načítať predchádzajúci komentár
 • Hosť

  Skutok sa stal tesne po voľbách 1992 v ktorých som sa uchádzal o zvolenie ako zástupca ľudu ako predseda HSP - Hnutie za slobodu prejavu. Volby boli zmanipulované a vyhralo HZDS potom KDH a ďalšie. Tesne po voľbách mi protizákonne uzatvorili moju tlačiareň ORION v ktorej som tlačil týždenník Verejná mienka.
  Podal som žalobu ale nastali prieťahy v konaní tak v roku 2000 som podal sťažnosť na ESĽP. Skutok sa stal v roku 1992 a do roku 2000 sud robil prieťahy v konaní, jasný prípad.
  V roku 2001 som musel z opodstatnených obav o život mojej rodiny opustiť SR (streľba zo samopalu, vybuch auta, zrazenie na prechode pre chodcov, vyhážanie, ťažké ubolíženie na zdraví môjmu synovi...)a požiadal som o politický azyl vo Švajčiarsku.
  ESĽP jednoznačne prieťahy v konaní na súdoch v dĺžke 8 rokov nepovažoval za porušenie mojích práv a sťažnosť v roku 2003 odmietol.
  Napísal som sťažnosti predsedovi súdu, že tam pracuje pan Blaško, ktorý je vylustrovaný ako eštebák a teda moju sťažnosť zmanipuloval. Predseda súdu mi odpísal, že on nezodpovedá za pracovníkov, ktorých tam vyslala SR.
  Neuznanie porušenia mojich ľudských práv bol pre švajčiarov dôvod, že po vyše 4 rokoch porušili zákon a celú rodinu spolu s dvomi maloletými deťmi vyhostili.
  Podal som sťažonosť na ESĽP za vyhostenie s rozporom so švajčiarskými zákonmi, nakoľko maloleté deti, ktoré sa integrovali mali právo na prijatie a o naše žiadosti rozhodol špeciálny súd nespravodlivo. Po troch rokoch ESĽP sťažnos bez udania dôvodov odmietol.
  Po príchode do SR v roku 2005 som sa prepadol do bezdomovstva ako aj moje dve malolete deti a manželka, nakoľko počas mojej neprítomnosti mi ukradli rodinný dom prostredníctvom fiktívne dobrovoľnej dražbe.
  Polícia, prokuratúra súdnictvo odmietajú vyšetrovanie, nakoľko mi prepadla 3 mesačna prekluzivna lehota na určenie neplatnosti dražby, počas tejto doby som sa esšte nachádzal vo Švajčiarsku.
  Začal sa boj s veternými mlynami, podal som niekoľko trestných oznámení vyše 17 žalôb za porušenie mojích práv...
  Súdy robili prieťahy v konaní a ja som prespával v opustených budovách, štát mi neposkytol náležitú spciálnu pomoc ani dávky na podporu v nezamestnanosti. To by bol ďalší román.
  Ústavný súd mi v dvoch prípadoch uznal porušenie ľudských práv a ostatné zamietol.
  Poslal som teda 6 sťažnosti na ESĽP, prvá v roku 2007 a posledná v decembri 2009. Všetky boli riadne zaregistrované a odložené do šuplíka, nakoľko sa takticky čaká pokiaľ sa môj život nepominie.
  Takáto je spravidlovosť nielen v SR alej aj v Európe. Všetko majú v rukách bankárski vrahovia.
  Nájde sa tu rytier, ktorý mi pomôže bojovať s veternými mlynami?
  www.koloseo.info To je naša stránka, aby sme informovali verejnosť o problémoch, ktoré určite trápia drtivú väčšinu občanov.

 • Hosť

  Odvtedy, čo Vás odvolali z dobre plateného teplučkého miesta v Haagu, kde ste pôsobili ako zástupca SR v Eurojuste, aj pre laika je evidentné, že svoj osobný problém chcete riešiť politickou činnosťou a ustavičnými intrigami. Bolo to veľmi dobre platené miesto a za peniaze daňových poplatníkov ste žili s celou rodinou v Haagu.

  Po Vašom odvolaní mali ste dosť času na to, aby ste nájom bytu vypovedali včas. Neurobili ste to. Potom ste tvrdili, že nemáte ani na nájomné, ani na návrat domov napriek tomu, že ste mali lepší plat, ako má napríklad predseda vlády.

  Keď Vás odvolal minister, možno urazil Vaše ego a preto odvtedy všetkými spôsobmi sa snažíte p. Harabínovi uškodiť.
  Podávate naňho trestné oznámenia s falošnými údajmi. Vynakladáte nemálo energie na to, aby ste p. Harabína očierňovali pred verejnosťou. Vypisujete politicky motivované listy. Obrátili ste sa na prokuratúru, ale aj na Ústavný súd.

  Ani to Vám nestačilo. Podali ste podnet na Európsky súd pre ľudské práva v Štrasburgu.
  Vedeli ste, že nemáte nádej na úspech, ale ste sa rozhodli, že aj keď pošpiníte celé Slovensko v zahraničí, budete pokračovať v svojej deštrukčnej činnosti.

  Pán Paluda. Všetky Vaše prejavy sú zrejme riadené jedine zlosťou, ktorú vo Vás vyvolalo odvolanie z lukratívneho postu.

 • Hosť

  Eurojust je vysoko zodpovedný orgán EÚ,zaoberajúci sa závažným cezhraničným organizovaným zločinom,žiadne teplé miestečko a zástupcom SR v tejto inštitúcii bol v r.2004, ako uznávaná autorita v oblasti trestného práva zvolený JUDr. Peter Paluda.Tiež nie je pravda,že až odvolaním z tohto postu (v r.2007) JUDr.P.Paludu začal spor medzi ním a JUDr. Harabínom, ten spor začal už v r. 2000 a podľa môjho laického názoru bolo urazené práve ego p. Harabína, čo dokazuje aj zmena zákona o Eurojuste, ktorý presadil vtedajší minister spravodlivosti p. Harabín,na základe ktorého mohol odvolať p. Paludu z Haagu.Môj laicky rozum nevidí iný dôvod na zmenu tohto zákona ( národným zástupcom v Eruojuste mohol byť sudca, alebo prokurátor - po novom už len prokurátor),čo ja vnímam ako nízku a nedôstojnú pomstu a tiež ukážkou moci pre všetkých neposlušných. Takže pán " erudovaný" nerobte z laikov hlupákov a také nezodpovedné a úbohé príspevky by ste si mohli na týchto stránkach v budúcnosti odpustiť.

 • Hosť

  Vraj ten spor Paluda – Harabín je staršieho dáta.

  Nechcel by som Vaše slová zle pochopiť, ale...
  Ale ten spor náhodou nesúvisí s udalosťami, keď Harabín bol demokraticky zvolený, dokonca opakovane, za predsedu NS, ale nejakí sudcovia z NS na politickú objednávku konali protizákonne a nedovolili Harabínovi, aby sa ujal svojej funkcie? Hádam nie za ten postoj dostali niektorí sudcovia svoje lukratívne miesta?
  Ozaj by som Vám bol vďačný za relevantné informácie z tohto obdobia.

  A len tak na okraj.
  Na tej internetovej stránke „Za otvorenú justíciu“ je napísané (aj) toto: „Sme tu pre všetkých, ktorých zaujíma stav súdnictva, ktorí chcú o tejto téme otvorene diskutovať, slobodne si vymieňať názory,...“

  Vašu poslednú vetu mám chápať tak, že diskutovať tu môžu len takí, ktorí podporujú aj tých sudcov, ktorí namiesto toho, aby plnili svoje povinnosti, cez svoj pracovný čas sa venujú politike, alebo svojim osobným záujmom?

 • Hosť

  Odpoveď na:

  Vám to povedala jasne. Chceme diskusiu, čo aj ako ostrú ale zameranú na konštruktívne riešenia.
  Pomenovanie sporu a odhalenie príčin napr. sporu Paluda Harabin k tomu iste tiež patria. Ale odhaľovanie nebude úspešné, ak máte dopredu všetko vyriešené a za všetko môžu Paluda, Kliment a karabín a Harabin je chudák obeť.
  To hádam nie?
  Keďže nepoznáte príčiny a východiská prečo sa stalo to a to tak a tak, bolo by namieste pýtať sa a zisťovať a nie byť presvedčený o niečom a niekom, koho 90% populácie na Slovensku odsudzuje.
  To meí diskusiu na vojnu.
  A nám robí Harabin dosť vojnu aj bez toho. My by sme chceli ísť torchu ďalej, bez ohľadu na to, či si myslíte, že je to politizovanie alebo nie.
  Ja osobne som presvedčený, že ak niekto priniesol politiku do súdnictva tak to bol Harabin už v roku 1998.
  Ale Váš názor Vám neberiem, len negeneralizujte a overujte fakty. Veľa toho neviete.

 • Hosť

  Odpoveď na:
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1