Leave your comments

0
terms and condition.

Comments (21)

Load Previous Comments
 • Guest

  In reply to: Guest

  tak všeobecne ako to staviate Vy, tak niet o čom debatovať. Posledný nech zhase svetlo.
  Tento jav o ktorom hovoríte sa masovo začal vnucovať do justčných zložiek v rokoch 1994 až 1998 a vyústil zapojením orgánov štátu do páchania trestnej činnosti, teda nielen korupcie. Vieme, že išlo i o závažnejšie trestné činy.
  Tento proces, ktorého ste svedkom i v našich sudcovských radoch, je snahou prinavrátiť veci ich pôvodnému určenie, teda i súdnictvu bez korupcie.
  Bol by som však veľmi opatrný pri generalizovaní. Isto i Vy by ste sa cítili dotknutý, keby Vás niekto hádzal do jedného vreca s ľuďmi medzi ktorých sa Vy sami nezaraďujete.

 • Guest

  Je podla Vas mozne, aby ESLP vydal docasne opatrenie takehoto charakteru? Podla mojho nazoru totiz neexistujepravny narok na vydanie docasneho opatrenia, to je iba v diskrecnej pravomoci Ustavneho sudu.
  A takisto nevidim priamy vztah medzi tym, ze Stefan Harabin bol do funkcie zvoleny protipravne a tym, ze takyto postup zasiahol do subjektivnych prav stazovatelov. Pretoze sudcovia sa domahaju na Ustavnom sude toho, aby bola pravne akty suvisiace vymenovanim Stefana Harabina do funkcie predsedu NS SR uznane za protiustavne, ale sami tvrdia, ze ich konkretne prava boli porusene derivativnymi ukonmi predsedu NS SR. Ten presny zasah do ich subjektivnych prav mi tam nejako v staznosti chyba. Dakujem za nazory skusenejsich pravnikov, sam som este len student.

 • Guest

  In reply to:
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1