Komentujte

0
s podmienkami použitia.
 • Hosť

  Plne sa stotožňujem s obsahom tohto listu a dodávam, že na poste jak Ministerstva spravodlivosti, tak na poste predsedu NS SR by mal byť človek, ktorý má byť príkladom čestnosti, bezúhonnosti, pravdovravnosti a odvahy brániť právo, pravdu,slobodu a nezávislosť proti komukoľvek - príkladom pre všetkých, nielen obyčajných občanov ale predovšetkým sudcom a politikom

 • Hosť

  Som nesmierne rád, že sa začinajú ľudia ozývať. A tak je to správne. Z daného textu vzchádza, že sudca Ing. JUDr.Gavalec je tým správným mužom v talári. Nepozám ho, ani jeho rozhodnutia, ale verím, že je to tak, ako to je napísané.Skutočne je načase sformovať konkrétné návrhy a demonštrovať ich.Podporujem iniciatívu prezentovanú prostredníctvom VIA IURIS. Určite niej je možné očakávať spravodlivosť, keď je v čele tejto inštitúcie nespravodlivý a skorumpovaný človek.

 • Hosť

  Asi by bolo dobré v rámci VIA IURIS urobiť podpisovú akciu na podporu tejto výzvy.
  Začať hoci aj internetovým formulárom. Pripájam sa.

 • Hosť

  Odpoveď na:

  aliancia fair play a nic sa nestalo...pokial si pamatam podpisalo to okolo 20tis. ludi
  Problem je ze vacsinu ludi toto vobec nezaujima, zaujimaju ich veci ako pochybne tendre, financovanie stran a pod. pritom toto ma na nasu krajinu krajinu daleko horsi dopad.
  Z vlastnej skusenosti, zahranicna firma v ktorej som pracoval sa sudi s jednou sukromnou o cca 300mil. SK este za mojej posobnosti sa platila sukromna detektovna firma, ktora vypatrala prepojenie medzi konatelom tej firmy a sudcom, ktory dostal tento pripad. Pamatam si ako sa nasa pravnicka smiala ked sa tym zacala zaoberat a tvrdila ze to mame povazovat za vyhrate...ako sa len mylila. Momntalne som od byv. kolegu pocul, ze sa stahuju z Trnavy do BA, pretoze si dali urobit analyzu, podla ktorej je vymozitelnost prava v BA vyssia...a taketo analyzy su pri investoroch uplne bezne...pre ktoru krajinu sa potom rozhodnu?

 • Hosť

  nemali by ste to tak skoro vzdávať pesimistickými úvahami, väčšinu ľudí to zaujíma len o tomto probléme tá väčšina nevie. Akákoľvek zmienka z prostredia súdnictva je aj na internete vydaná a ešte v ten deň založená v archíve ( viď.stránky tv noviny ).Ja naopak chcem veriť, že aj tí spiaci sudcovia pridajú svoj hlas za spravodlivú a čestnú vec, že nás obyčajných ľudí svojim hlasom presvedčia, že sú tí správni ľudia na svojom poste, že ten základný tretí pilier sa dá s ich pomocou včas opraviť.

 • Hosť

  stale hovori, ze na kazdu svinu sa uz voda vari...snad je to pravda, aj ked na slovensku nie a nie zovriet...
  nevzdavam sa len cakam...a bojim sa volieb, pretoze od nich mnohe zavisi, aj strach sudcov podla mna...

 • Hosť

  Odpoveď na:
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1