Komentujte

0
s podmienkami použitia.
 • Hosť

  Ako predoslal Michal Bobek vo vynikajúcom príspevku uverejnenom v časti Vyšlo inde,pani ministerka,sú určité veci,ktoré sa proste nerobia.Výstup pani ministerky som pri jej odvolávaní nepočula,vypočula som si výstupy iných poslancov plných primitívnej animozity.Tie však boli zovšeobecňujúce.Za najzávažnejšie však považujem skutočnosť,že pani ministerke musel niekto poskytnúť podklady na útok voči konkrétnym osobám.Bez toho,aby dala možnosť vyjadriť sa dotknutým osobám,ich predniesla. Bezducho,na svoju obranu.K poznaniu,že také veci sa nerobia ,nepotrebuje mať pani ministerka právne vedomosti,ako od občianky,sudkyne,ministerky sa však žiada,aby mala cit pre veci,ktoré sa proste nerobia.A pre absenciu tohoto citu bolo jej odvolávanie z postu ministerky správne.Stále má možnosť v rámci osobnej sebareflexie odstúpiť.Chcela by som však upriamiť pozornosť na pôvodcu/pôvodcov/ poskytnutých imformácií.S veľkým znepokojením registrujem,že s dlhším časovým odstupom od zverejnenia , necítia potrebu sebereflexie,potrebu vyvodiť adekvátne dôsledky sámi/sám/ pre seba ,dôsledky z konania,ktoré sa proste nerobí.Potrebu verejne sa ospravedlniť sudcovi Babjakovi.Tak to robím za nich/za neho/,chcem,aby sudca Babjak vedel,že si ho vážim,ako sudkyňa ,,včera", viem posúdiť vnútorné pocity sudcu ,ktorý pracuje s množstvom veci,ktoré nie je schopný objektívne rozhodnúť bez zbytočných prieťahov,koľko úsilia a času hraničiaceho s ohrozením vlastného zdravia a absencie v rodine dáva do svojho poslania .Vážim si preto,že má cit pre veci,ktoré sa proste nerobia a všíma si dianie v justícii.Z mlčiacu väčšinu a pre ňu.Je jedným z hodnotových pilierov justície.

 • Hosť

  Odpoveď na:

  Pani Laufová, možno by som mal jednu pripomienku k tomuto Vášmu príspevku. Ja vidím vo vašom stave súdnickom jeden veľký problém, ktorým ste aj tu argumentovali.
  Skritizovali ste ministerku citujem:" ...pani ministerka,sú určité veci,ktoré sa proste nerobia..."
  Stále si myslíte, že vo vašom stave sú veci, ktoré sa proste nerobia!
  Ja som presvedčený, že malo znieť "pani ministerka,sú určité veci,ktoré sa TAKTO NEODBORNE a bez patričných dôkazov nerobia.
  Vaša "argumentácia" mi vonia elitárstvom, kde sa na určité veci (ktoré sa môžu týkať všetkých) neupozorňuje. Doteraz ste sa vždy sudca sudcu zastali aj keď urobil chybu a niekedy aj veľkú. A to bola vaša (sudcovská)najväčšia chyba a preto ste dnes tam kde ste.

 • Hosť

  Odpoveď na:
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1